{{ $item.name }}

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Valorant VP Epin Kodu Hesaba Nasıl Yüklenir ?

  Oyuna Giriş yapın.

  Anasayfada sağ üstte bulunan "V" ikonuna tıklayın. Karşınıza "Ödemeyi Seç" sayfası çıkacak.

  "Ödemeyi Seç" sayfasında ödeme yöntemi olarak "Riot Pin ve Kodlar"a tıklayın. Karşınıza kutucuk çıkacak.

  Kutucuğa Epinalışveriş.com sitemizden satın aldığınız Valorant VP Epin Kodunu (satın aldığınız epin kodunu siparişlerime girip satın aldığınız ürünün üzerinde bulunan sipariş detayına tıklayarak görebilirsiniz) kopyala yapıştır diyerek girin ve göndere tıklayın.

  Valorant VP Epin kodunuz başarılı bir şekilde hesabınıza yüklenecektir.

  Valorant VP Nedir ?

  Valorant VP, Valorant oyununda kullanılan ve adına Valorant Point denen bir sanal para birimidir. Valorant Point'in Türkçe karşılığı Valorant Puanı'dır. Valorant Points'ler birbirinden farklı miktarlarda satışa sunulur. Böylelikle Valorant VP paketleri miktarlara bağlı olarak birbirinden farklılık gösterir. Kısaca Valorant VP fiyatları birbirinden farklıdır. Valorant Vp satın alırken dikkat etmemiz gereken, alacağımız skinin VP miktarını göz önünde bulundurarak Valorant VP satın almalıyız.   

  Valorant Point VP Fiyatları 2022 Güncel - VP Kaç TL ?

  Valorant Point VP fiyatları, miktarlara bağlı olarak birbirinden farklılık gösterir. Valorant Point Vp Fiyatları aşağıdaki gibidir :

  175 VP Valorant Point        17 TL

  740 VP Valorant Point        70 TL

  1450 VP Valorant Point      130 TL

  2850 VP Valorant Point      250 TL

  5250 VP Valorant Point      450 TL

  8500 VP Valorant Point      700 TL

  Valorant Point VP Satın AL

  Çıktığı günden itibaren popülaritesini giderek arttıran Valorant, oyuncuların beklentilerini yüksek oranda karşıladı. Oyuna olan ilginin çokluğu oyucuların yeni skinler almasını doğru oranda etkiledi. Valorant skin almak için öncelikle Valorant Point satın alması gerektiğini bilen oyuncular Valorant Points satın alma arayışı içerisine girdiler. Bu arayış beraberinde en ucuz VP arayışını getirdi. En ucuz Valorant Point bir çok kişi tarafından sorgulandı ve En ucuz VP almak bir çok kişi için uğraştırıcı bir hale geldi. Fakat Epin Alışveriş'ten aldığınız Valo Vp sizin bir çok skin alım işlerinizi ucuza halletmenizi sağlayacaktır. Sende hemen Valorant RP satın alarak Valorant skin satın al. İndirimli vp fırsatını kaçırma.

  Valorant Epin

  Epin Alışveriş'ten aldığınız Valorant VP'ler sizlere kod olarak teslim edilir. Bu kodlara Valorant epin şeklindede söylenebilir. Valorant epin en ucuz şekilde sitemizden alarak hesabınıza yükleyebilirsiniz. Epin Valorantın en ucuz adresi Epin Alışveriş.

  Valorant Puan

  Valorant Puan, Valorant Points'in Türkçe kelime karşılığıdır. Valorant Puanı satın alarak Valorant oyununda dilediğimiz silah sikinlerine sahip olabiliriz. Valorant puan paketleri için sayfadan Valorant rp fiyatlarına bakabilirsiniz. Satın alımlarınızda Valorant VP kod olarak teslim edilen VP kodlarını oyuna girerek hesabınıza ekleyebilirsiniz. Valorant rp fırsatını kaçırma.

  En Ucuz VP Nereden Alınır

  Valorant VP fiyatları Riot Games'te liste fiyatı ile satışa sunulmaktadır. Bu şu demek Riot Games satış yaparken indirim uygulamayor. Oyuncular bütçelerini zorlamadan Ucuza Valorant Point almak istiyolar. En ucuz Valorant Points satın alma arayışına giren müşteriler araştırma yaptıklarında Valorant Vp fiyatlarını karşılaştırarak satın alım yapıyorlar. Epin Alışveriş sizleri bu uğraştan kuratarak sizlere en ucuz Valorant VP satın alma fırsatı sunuyor.


  © Copyright 2022. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.