{{ $item.name }}

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Pubg Mobile UC Epin Nasıl Hesaba Yüklenir

  https://www.midasbuy.com adresine gidin.

  Midasbuy üyeliğiniz varsa menüde bulunan "Giriş Yap" butonuna tıklayın ve siteye girişi yapın. Üyeliğiniz yoksa menüde bulunan "Kayıt" butonuna tıklayıp üye olun.

  Üye girişi yaptıktan sonra "Popüler Oyunlar" başlığı altında bulunan oyunlardan "Pubg Mobile"a tıklayın.

  Karşınıza çıkan seçenekler arasında 'EPİN'e tıklayın.

  Sizden hesabınıza yüklemek istediğiniz 'Oyuncu ID numarası'nı (ID numaranızı öğrenmek için; oyuna giriş yapın ve sol üst köşede isminizin üstüne tıklayın, gelen ekranda sol üst köşedeki numara ID numaranızdır) girdikten sonra tamam tıklayın. ID numaranızın oyuncu isminiz ile eşleştiğinden muhakkak emin olun ve ardından Epinalışveriş.com sitemizden satın aldığınız EPİN kodunu (satın aldığınız epin kodunu siparişlerime girip satın aldığınız ürünün üzerinde bulunan sipariş detayına tıklayarak görebilirsiniz) sizden istenen "EPİN" alanına girin ve 'Tamam'a tıklayın.

  UC yükleme işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşmiştir.

  Pubg Mobile UC

  Pubg Mobile UC, oyun içinde mağazada silah ve skin almak için kullanılan bir para birimidir. Aslında adına Unknown Cash kısaca UC denir. Pubg Uc satın alarak istediğimiz silah ve skine kolaylıkla sahip olabiliriz. 
  Pubg UC satın alma işlemi gerçekleştirmek için öncelikle bütçemizi göz önüde bulundurmalıyız ve ardından Pubg Mobile UC satın al ucuz. Sende hemen sitemizden Pubg Mobile UC satın al.

  Pubg Mobile UC Fiyatları 2022 Güncel

  Pubg Mobile Uc fiyatları, satılan paketin miktarına göre farklılık gösterir. Pubg uc fiyatları:

  60 Pubg Mobile Uc         10,60 TL

  325 Pubg Mobile Uc       53,02 TL

  660 Pubg Mobile Uc       106,05 TL

  1800 Pubg Mobile Uc     265,12 TL

  3850 Pubg Mobile Uc     530,25 TL

  8100 Pubg Mobile Uc     1.060,50 TL

  Pubg Mobile UC Satın AL

  Pubg Mobile 2017'de ilk çıktığı tarihten itibaren yüksek bir ilgi ile karşılaşmıştır. Pubg Mobile cep telefonların en gözde oyunlarından biri haline gelmiş ve en çok oynan oyunlardan biri olmuştur.

  Oyunda kullanılan UC yada kısaca Oyun UC oyun içinde kullanılan sanal paradır. Oyun UC ile istenilen silah, skin ve mühimmat alabiliriz. Pubg Mobile ucuza UC alımı yapmak için sitemizden ucuza Pubg Uc satın alabilirsiniz. Epin UC olarak teslim edilen kodları ID hesabınıza yükleyip oyununuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 


  © Copyright 2022. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.