{{ $item.name }}

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  LoL Rp Epin Kodu Hesaba Nasıl Yüklenir ?

  Oyuna Giriş yapın.

  Anasayfada sağ üstte bulunan "Mağaza" ikonuna tıklayın ve ardından sağ üstte bulunan "RP Satın Al"a tıklayın. 

  Ödeme Sayfasında "Riot Pin ve Kodlar"ı seçin. Karşınıza kutucuk çıkacak.

  Kutucuğa Epinalışveriş.com sitemizden satın aldığınız LoL RP Epin Kodunu (satın aldığınız epin kodunu siparişlerime girip satın aldığınız ürünün üzerinde bulunan sipariş detayına tıklayarak görebilirsiniz) kopyala yapıştır diyerek girin ve göndere tıklayın.

  LoL RP Epin kodunuz başarılı bir şekilde hesabınıza yüklenecektir.

  LoL RP Nedir ?

  LoL RP, League of Legends oyununda skin ve şampiyon alımı yapmak için kullanılan bir sanal para birimidir. LoL RP diğer adıyla Riot Points'dir. Riot Points satın alarak istediğimiz şekilde şampiyonumuza özelleştirme yapabiliriz. LoL RP satın alarak şampiyon ve skini satın alabilir ve kolelsiyonumuza katabiliriz. LoL RP Riot Points almakta herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Dilediğimiz kadar Riot Points satın alabiliriz. LoL RP alma işlemini yaptıktan sonra hesabınıza LoL RP'nizi yükleyebilirsiniz.

  LoL League of Legends RP Fiyatları 2022 Güncel

  League of Legends RP fiyatları yada kısa adıyla LoL RP fiyatları aşağıdaki gibidir:
  250 RP Riot Points        17.00 TL
  1050 RP Riot Points      70.00 TL
  2000 RP Riot Points      130.00 TL 
  3900 RP Riot Points      250.00 TL 
  7250 RP Riot Points      450.00 TL
  11500 RP Riot Points    700.00 TL

  En Ucuz LoL RP Satın AL

  League of Legends oyunu 2009'da ilk çıktığı yıldan itibaren oyuncular tarafından beğenilen ve dünyada en çok oynanan oyunlar arasında yerini alıyor. Oyunda kullanılan RP, oyuncular skin ve şampiyon alımı yaparken kullanıyor. Bu sebeple bir çok oyuncu LoL RP satın alırken ucuz RP almak için araştırma içerisine giriyor. Oyuncular bu konuda fazla mesai harcayarak oyun zevkleri yarıda kalıyor. Bunun olmaması ve en ucuz RP satın almak için Epin Alışveriş sitemizden League of Legends RP satın al. 
  League of Legends RP satın alırken göz önünde bulunması gereken en önemli şeylerin başında alınacak olan skin veya şampiyonun RP miktarıdır. Diğer göz önünde bulundurulması gereken LoL Rp satın almak için ne kadar bir bütçeye sahip olduğumuz. Bu iki kriteri göz önünde bulundurarak LoL RP al.

  LoL League of Legends RP Kod

  League of Legends LoL RP kodu 25 haneden oluşan ve adına kısaca Riot Kod denen bir Riot Pin sistemidir. Riot Pin Kodu ile hesabımıza yükleme yaparak istediğimiz eşyayı satın alabiliriz. Aldığımız LoL Epin RP miktarlarının her biri farklılık gösterir. Satın alınan League of Legends RP Kodu REP-TR şeklinde başlar ve hangi Riot Pin alınmışsa miktar ile birlikte arkasından kodlardan oluşur.


  © Copyright 2022. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.